про компанію

Хто ми?

Fellowes - світовий виробник і дистриб'ютор продуктів, що підвищують якість життя на роботі, вдома та під час подорожей, таких як офісна техніка, рішення для архівації, продукти, що дозволяють управляти робочим простором в офісі та вдома, побутові та промислові очищувачі повітря.

Гаррі Феллоуз заснував компанію у 1917 році, почавши з відомих до сьогодні архівних коробів Bankers Box. Зміни, що відбувалися у тодішньому робочому просторі офісів, впливали також на діяльність компанії, котра постійно розширювала свій асортимент, поповнюючи його новими позиціями, такими як технологічні аксесуари чи інноваційні продукти, до яких можна зарахувати перший персональний знищувач документів.

За час свого існування, з моменту заснування компанії у Чикаго, штат Іллінойс, Fellowes зазначила свою присутність у таких країнах як Великобританія, Канада, Австралія, Франція, Німеччина, Італія, Нідерланди, Польща, Іспанія, Сінгапур, Японія, Корея, Китай та Росія. Сьогодні це міжнародна компанія, в якій працює понад 1700 осіб.

Fellowes Logo

Fellowes Logo

 

Місія та цінності

Втілення в життя місії

Нашою місією є забезпечення інноваційних рішень для робочих місць із дотриманням найвищих стандартів. Ми прагнемо забезпечити більш безпечні, зручні та надійні умови праці людей. Fellowes незмінно, протягом дев'яти десятиліть, укріплює найважливіші для компанії цінності. Ці принципи не були спеціально сформульовані Гаррі Феллоузом і його двома синами, Джоном і Фолджером, вони народилися, скоріше, з відпрацьованих кількома поколіннями способів турботи про компанію. Ми віримо, що успіх компанії цілком залежить від наших працівників. Ми спільно керуємося чотирма основними принципами:

Пропозиція цінностей 360 градусів

Fellowes Logo
  • Продукція найвищої якості
  • Новаторське виробництво
  • Комплексний маркетинг
  • Рішення, що сприяють продажам
  • Підтримка споживача

Ми ділимося нашими цінностями

Fellowes Logo

Як компанія, географія діяльності якої охоплює весь світ, ми розуміємо, що ці ключові цінності повинні стосуватися всіх наших працівників у всьому світі, викликів сучасності та глобальних екологічних проблем.

Fellowes винагороджує своїх працівників, вручаючи Fellowes Forward Awards колективам, дії яких найкраще відповідають цінностям та ключовим стратегіям компанії.

Fellowes підтримує "Місто надії", інноваційний лікувально-дослідний центр, що займається профілактикою і лікуванням раку та інших смертельних хвороб.

Соціальна діяльність Fellowes - програма GIVE

Fellowes Logo

Fellowes - це не тільки компанія, що займається виробництвом високоякісної продукції, але й працівники, які активно підтримують місцеві та міжнародні гуманітарні акції в рамках програми GIVE™. Дана програма підтримує ініціативи у чотирьох ключових сферах: соціальна допомога, глобальна підтримка і розвиток, освіта та онкологічні дослідження. Підтримку різних благодійних акцій пропонують працівники Fellowes, котрі пізніше беруть активну участь в їх реалізації. У рамках програми GIVE™ працівники Fellowes Polska співпрацюють з Виховним центром у Варшаві. Також ми беремо участь у благодійних забігах, що організовуються у Польщі та Європі.

Fellowes Logo

Пишить нам:

  fellowes.sale1@import-office.com.ua

Телефонуйте або відправляйте факс:

  +38 044 461 96 86

  +38 044 461 96 87